header image
N
Aktualności
NABÓR 2019
Kalendarz roku szkolnego
Sport
Filmoteka Szkolna
KOŁO FILMOWE
Biblioteka - aktualności
Jubileusz 50-lecia
Jubileusz 45-lecia
Projekty unijne
Historia szkoły
Patron szkoły
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja
Pedagog / Psycholog
Grono pedagogiczne
Rzecznik Praw Ucznia
Świetlica
Sekretariat
Dokumenty szkoły
Osiągnięcia uczniów
Telewizja Szkolna
u
Dzwonki
Po lekcjach
Ciekawe linki
Plan lekcji
Konkursy
r
Zebrania
Egzamin ósmoklasisty
Obiady w szkole
K
Adres:
ul. Warszawska 19
66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:

0957320347

Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Drukuj
Mini siatkówka
27 marca 2019 roku w  ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży- Igrzyska dzieci chłopcy z klasy VI B pod opieką trenerki Beata Gerstenkorn w składzie: Filip Bezgębluk, Bartosz Dziełak, Gracjan Drozda, Dawid Rychter, Szymon Burdziński, Sebastian Kuźmicz, Krzysztof Tatul, Oskar Tillmann, Jakub Kozaryn, Jakub Świderski. Rywalizowali w Półfinale Wojewódzkim „4” siatkarskich chłopców  zdobywając III miejsce ,rywalizując z Sulęcinem, Baczyną i Międzyrzeczem.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!


Mini siatkówka
22 marca 2019 roku w  ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży- Igrzyska dzieci chłopcy z klasy VIb pod opieką trenerki Beaty Gerstenkorn w składzie: Filip Bezgębluk, Bartosz Dziełak, Gracjan Drozda, Dawid Rychter, Szymon Burdziński, Sebastian Kuźmicz, Krzysztof Tatul, Oskar Tillmann, Jakub Kozaryn, Jakub Świderski. Rywalizowali w etapie Rejonowych „4” siatkarskich chłopców  zdobywając I miejsce pokonując Sp 5 i Sp Baczyna , awansując do kolejnego etapu rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.
 Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

Mini siatkówka
01.03.2019 roku w  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży chłopcy z klasy VIb pod opieką trenerki Beaty Gerstenkorn w składzie: Filip Bezgębluk, Bartosz Dziełak, Gracjan Drozda, Dawid Rychter, Szymon Burdziński, Sebastian Kuźmicz, Krzysztof Tatul, Oskar Tillmann, Jakub Kozaryn, Jakub Świderski, rozgrywali eliminacje i  Finały Mistrzostw Gorzowa „4” siatkarskich chłopców  zdobywając „złoto „ , awansując do kolejnego etapu rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.
  Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!
NASZE ZŁOTKA

      22 lutego 2019 roku w  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży dziewczęta z klasy VI b pod opieką trenerki Bogumiły Szumińskiej  w składzie: Begier Natalia,  Giblewska Amelia, Grygier Ala, Sapkowska Julia, Łuczka Magda, Rucińska Ola, Zagórniak  Nikola,  Zwolińska Hania, Kotlarska Julia, Grabowska Kornelia i Bielska Zuzia  w finale Mistrzostw Gorzowa  zdobyły złoty medal  w mini siatkówce „4”dziewcząt.  W całym turnieju były bezkonkurencyjne, a w ścisłym finale pokonały SP 13, SP 5 i SP 20.
     Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

XIII  MIĘDZYSZKOLNY  TURNIEJ  MIKOŁAJKOWY w „Dwa ognie” klas III
Dnia 12.12.2018r. odbył się w naszej szkole XIV Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy w „ Dwa ognie” dla klas III.
    W turnieju wzięły udział następujące szkoły: SP  5, SP 17- zespół I, SP 17- zespół II.
Rywalizacja była bardzo zacięta, ale zasady fair play zostały zachowane. O miejscach decydowały małe pkt. w poszczególnych meczach. Zespół naszej szkoły zajął II i III miejsce. Nagrodami w turnieju były dyplomy dla szkół, a każde dziecko otrzymało upominek w postaci maskotki z czapką mikołaja.
Gratulujemy!
Turniej Mikołajkowy Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt.

8 grudnia 2018r. w Sulechowie odbył się XIV Międzywojewódzki Turniej Mikołajkowy Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt. W kategorii "2" III miejsce wywalczyły Nikola Rakowska i Klaudia Szarkowska. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych. 


Turniej Mikołajkowy Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt.
8 grudnia 2018r. w Sulechowie odbył się XIV Turniej Mikołajkowy Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w kategorii "2" , "3" i "4". W "2" dziewczęta naszej szkoły grające w składzie : Antonina Wojciechowska, Julia Słomińska i Aleksandra Łuczka zajęły wysokie V miejsce. W kategorii "4" naszą szkołę reprezentowały: Amelia Wojciechowska, Hanna Zwolińska, Alicja Grygiel i Magdalena Łuczka również zajmując wysokie V m.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej 

03.10.2018 r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych : klasy piąte i młodsze reprezentowane przez następujące uczennice: Amelię Siudę (opiekun p. Joanna Szałtys), Maję Wesołą, Wiktorię Krupę, Jessicę Tyc ( opiekun p. Beata Łopacińska), Janę  Dvorecką i Natalię Gierłowską ( opiekun p. Adam Bryliński) oraz klasy szóste. reprezentowane przez -  Natalię Brzezińską ( opiekun p. Joanna Szałtys),
Natalię Begier, Nikole Zagórniak, Hanię Zwolińską, Julię Sapkowską,  Alicję Grygiel (uczennice p. Bogumiły Szumińskiej). Natalia Brzezińska w świetnym stylu dobiegła do mety na drugim miejscu zdobywając srebrny medal. Dziewczynki z klasy VI zajęły I m, dziewczynki w kategorii młodszej (klasa V) zajęły III m.co dało  im pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej Szkół Podstawowych. Wszystkie nasze zawodniczki pobiegły bardzo dobrze. 
 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!Natomiast chłopcy w kategorii klasy V i młodsze w składzie: Bartek Bąk, Dawid Gierczyński ( opiekun p. W Malinowski), Fabian Stachowski, Sebastian Kuźbicz, Igor Palejczyk, (opiekun J. Szałtys) Kacper Leśniewski, Witold Orzoł( opiekun A. Pryliński) drużynowo w kategorii młodszej zajęli   XI       miejsce. W kategorii klas VI w składzie: Patryk Turbo, Oliwier  Mucharzewski, Filip Łopiński ( opiekun A. Pryliński), Jeremiasz Sławiński, Szymon Burdziński, Dawid Rychter( opiekun B. Gerstenkorn) drużynowo w kategorii starszej zajęli  VII miejsce. W klasyfikacji ogólnej Szkół Podstawowych uplasowali się na miejscu  X . Wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko.  Gratulujemy!!! 
  Chłopcy w składzie:  Jeremiasz Sławiński, Szymon Burdziński, Dawid Rychter, Gracjan Drozda ( opiekun B. Gerstenkorn), Sebastian Kuźbicz, Dawid Kołodziej, Fabian Grygianiec ( opiekun J. Szałtys), Jakub Antoszków , Oliwier Korzun,  Filip Łopiński ( opiekun A. Pryliński) wybiegali VII miejsce.    Gratulujemy!!! 


Hania Bilińska zdobyła brąz!!!

    Pierwsze zawody w tym roku szkolnym i od razu WIELKI SUKCES!!! 25.09.2018 r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały: Hanna Bilińska, Martyna Tatur, Jagoda Zielińska (podopieczne p. Beaty Gerstenkorn), Roksana Pawlak (podopieczna p. Anny Bujanowskiej), Daryna Derevenets (podopieczna p. Małgorzaty Bajurnej). Wszystkie nasze zawodniczki pobiegły doskonale - Hania Bilińska w świetnym stylu dobiegła do mety jako trzecia i zdobyła brązowy medal, a pozostałe dziewczyny uplasowały się na bardzo wysokich miejscach i na pewno będą reprezentować naszą szkołę w kolejnych zawodach - Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbędą się już wkrótce. 
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!

Zegar
Filmoteka SzkolnaSerwis Miejski Gorzów Wlkp. www.gorzow.pl

Lokalny portal informacyjny

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny www.womgorz.edu.pl

Kuratorium Oświaty

Ministerstwo Edukacji Narodowej www.men.gov.pl/

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu www.oke.poznan.pl

Centralna Komisja Egzaminacyjna www.cke.edu.pl

Portal oświata www.oswiata.org.pl

Głos nauczycielski www.glos.pl