Email:
zso3@edu.gorzow.pl
Drukuj
Igrzyska Młodzieży Szkolnej

03.10.2018 r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych : klasy piąte i młodsze reprezentowane przez następujące uczennice: Amelię Siudę (opiekun p. Joanna Szałtys), Maję Wesołą, Wiktorię Krupę, Jessicę Tyc ( opiekun p. Beata Łopacińska), Janę  Dvorecką i Natalię Gierłowską ( opiekun p. Adam Bryliński) oraz klasy szóste. reprezentowane przez -  Natalię Brzezińską ( opiekun p. Joanna Szałtys),
Natalię Begier, Nikole Zagórniak, Hanię Zwolińską, Julię Sapkowską,  Alicję Grygiel (uczennice p. Bogumiły Szumińskiej). Natalia Brzezińska w świetnym stylu dobiegła do mety na drugim miejscu zdobywając srebrny medal. Dziewczynki z klasy VI zajęły I m, dziewczynki w kategorii młodszej (klasa V) zajęły III m.co dało  im pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej Szkół Podstawowych. Wszystkie nasze zawodniczki pobiegły bardzo dobrze.
 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Natomiast chłopcy w kategorii klasy V i młodsze w składzie: Bartek Bąk, Dawid Gierczyński ( opiekun p. W Malinowski), Fabian Stachowski, Sebastian Kuźbicz, Igor Palejczyk, (opiekun J. Szałtys) Kacper Leśniewski, Witold Orzoł( opiekun A. Pryliński) drużynowo w kategorii młodszej zajęli   XI       miejsce. W kategorii klas VI w składzie: Patryk Turbo, Oliwier  Mucharzewski, Filip Łopiński ( opiekun A. Pryliński), Jeremiasz Sławiński, Szymon Burdziński, Dawid Rychter( opiekun B. Gerstenkorn) drużynowo w kategorii starszej zajęli  VII miejsce. W klasyfikacji ogólnej Szkół Podstawowych uplasowali się na miejscu  X . Wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko.  Gratulujemy!!!

Chłopcy w składzie:  Jeremiasz Sławiński, Szymon Burdziński, Dawid Rychter, Gracjan Drozda ( opiekun B. Gerstenkorn), Sebastian Kuźbicz, Dawid Kołodziej, Fabian Grygianiec ( opiekun J. Szałtys), Jakub Antoszków , Oliwier Korzun,  Filip Łopiński ( opiekun A. Pryliński) wybiegali VII miejsce.    Gratulujemy!!!

Hania Bilińska zdobyła brąz!!!

Pierwsze zawody w tym roku szkolnym i od razu WIELKI SUKCES!!! 25.09.2018 r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały: Hanna Bilińska, Martyna Tatur, Jagoda Zielińska (podopieczne p. Beaty Gerstenkorn), Roksana Pawlak (podopieczna p. Anny Bujanowskiej), Daryna Derevenets (podopieczna p. Małgorzaty Bajurnej). Wszystkie nasze zawodniczki pobiegły doskonale - Hania Bilińska w świetnym stylu dobiegła do mety jako trzecia i zdobyła brązowy medal, a pozostałe dziewczyny uplasowały się na bardzo wysokich miejscach i na pewno będą reprezentować naszą szkołę w kolejnych zawodach - Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbędą się już wkrótce.