Mistrzostwa Gorzowa w mini piłce siatkowej

22 marca w SP nr1 odbyły się Mistrzostwa Gorzowa w mini piłce siatkowej chłopców gdzie nasza drużyna pod wodzą Joanny Szałtys zdobyła złoty medal !!!
Skład :
I zespół - Dziełak Bartosz, Sebastian Kuźmicz i rezerwa - Bartosz Krygier
II zespół - Bartosz Tatur, Biliński Jan i  rezerwa - Bartosz Usik
Mistrzom GRATULUJEMY!!!

"Kinder + Sport"
17 marca odbył się w Kostrzynie turniej eliminacyjny mini siatkówki „Kinder + Sport”, w którym uczestniczyły dziewczęta z klasy V  W rozgrywkach pod opieką trenerki B. Szumińskiej wzięły udział trzy zespoły w kategorii  trójek.  Do rozgrywek finałowych awansował zespół w składzie : Amelia Giblewska, Amelia Wojciechowska, Hania Zwolińska i Ala Grygiel, zajmując  pierwsze miejsce w Turnieju. Zespoły: 2 i 3 zajęły odpowiednio trzecie i szóste miejsca i miały możliwość gry w turnieju barażowym, który odbył się w Nowej Soli. Po długiej  i wyczerpującej walce  w grupie półfinałowej i finałowej do dalszych rozgrywek awansowały dziewczęta w składzie:  Natalia Begier, Nikola Zgórniak, Magda Łuczka i Natalia Cyran.

Siatkarki naszej szkoły - MISTRZYNIAMI Gorzowa Wlkp.

16 marca 2018 roku w  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży dziewczęta z klasy Vb pod opieką trenerki Bogumiły Szumińskiej  w składzie: Begier Natalia, Cyran Natalia, Giblewska Amelia, Grygier Ala, Sapkowska Julia, Łuczka Magda, Rucińska Ola, Wojciechowska Amelia, Zagórniak Nikola i Zwolińska Hania  wygrały eliminacje i w finale Mistrzostw Gorzowa  zdobyły złoty medal  w mini siatkówce „3”dziewcząt.  W całym turnieju były bezkonkurencyjne, a w ścisłym finale pokonały SP 9, SP 5 i SP 20.

Międzyszkolny turniej wielkanocny klas III
26 marca 2018 roku odbył się w naszej szkole kolejny międzyszkolny turniej wielkanocny III, w którym wzięły udział SP 5,SP11, SP16, SP17. Celem turnieju jest wdrażanie najmłodszych w aktywność ruchową i współdziałanie w zespole. Rywalizacja we wszystkich konkurencjach była bardzo zacięta. Konkurencje były sprawnościowe i manualne, uczniowie radzili sobie świetnie.Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce. Po zakończeniu turnieju każda drużyna otrzymała dyplom, a każdy uczestnik słodki upominek.
Gratulujemy!!!

„Kinder + Sport”
24 marca odbył się w Sulęcinie turniej eliminacyjny mini siatkówki „Kinder + Sport”,w którym uczestniczyli chłopcy z klas IV-VI. W rozgrywkach pod opieką: J. Szałtys, B. Gerstenkorn i T. Gornowa wzięły udział cztery zespoły w kategorii 2 i po 3 w kategorii 3 i 4. Do turnieju finałowego awansowały zajmując drugie miejsca zespoły 3 i 4, natomiast możliwość gry w turnieju barażowym, który odbędzie się 08.03.2018 r. w Gubinie zapewniły sobie dwie drużyny „2” i „3” oraz jedna „4”.
Gratulujemy i życzymy powodzenia.

Złoty medal w mini siatkówce
15 marca 2018 roku w  ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży chłopcy z klasy V B pod opieką trenerki Beata Gerstenkorn w składzie: Szymon Burdziński, Gracjan Drozda, Oskar Tillmann, Jakub Świderski, Bartosz Dziełak, Dawid Rychter, Krzysztof Tatul, Sebastian Kuźmicz wygrali eliminacje i w finale Mistrzostw Gorzowa po bardzo zaciętej rywalizacji zdobyli złoty medal  w mini siatkówce „3”chłopców.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Siatkarki naszej szkoły są MISTRZYNIAMI Gorzowa Wlkp. w kategorii "3"!!!
W lutym 2018r w SP nr 1, podopieczne p. Anny Bujanowskiej w składzie: Hania Bilińska, Ewelina Mikołajczyk, Wiktoria Górna, Eliza Olaniuk, Alicja Zdziarska, Alicja Płaczek, Roksana Pawlak, Ada Fijałkowska, Ula Macugowska, Asia Frąckowiak i Anita Banaszyk wywalczyły złoty medal i prawo do reprezentowania naszego miasta w dalszych etapach rozgrywek! W całym turnieju były bezkonkurencyjne, a w ścisłym finale pokonały SP 1, SP 9 i SP 20.
Gratulujemy naszym ZŁOTKOM i mocno trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

XIII  MIĘDZYSZKOLNY  TURNIEJ  MIKOŁAJKOWY w „Dwa ognie” klas III
Dnia 01.12.2017r. odbył się w naszej szkole XIII Międzyszkolny Turniej Mikołajkowy w „ Dwa ognie” dla klas III.
W turnieju wzięły udział następujące szkoły:
•Sp. 9
•Sp. 16
•Sp. 17
Rywalizacja była bardzo zacięta, ale zasady fair play zostały zachowane. O miejscach decydowały małe pkt. w poszczególnych meczach. Zespół naszej szkoły zajął I miejsce.
Nagrodami w turnieju były dyplomy dla szkół, a każde dziecko otrzymało słodki upominek w postaci czekoladowego mikołaja.
Gratulujemy!

GORZOWSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY 2017/2018

28.09.2017r odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców w 2 kategoriach wiekowych – klasy V i młodsze i klasy VI. Nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca.
Drużyna dziewcząt kategoria młodsza( klasa V i młodsze) w składzie: Julia Sapkowska (zdobyła srebrny medal), Alicja Grygiel, Magdalena Łuczka, Natalia Begier i Maja Wesoła zajęły wysokie miejsca, jako drużyna wybiegały II miejsce. W kategorii starszej( klasa VI)  w składzie: Hanna Bilińska (zdobyła srebrny medal), Urszula Macugowska, Sandra Zawór, Alicja Zdziarska, Karina Deja zajęły wysokie miejsca, jako drużyna zdobyła V miejsce.
Drużyna chłopców kategoria młodsza( V i młodsze) w składzie: Jakub Antoszków, Jeremiasz Sławiński, Jakub Wierzbicki, Dawid Rychter, Piotr Serczyński zajęli drużynowo VI miejsce. W kategorii starszej ( klasa VI ) w składzie: Wiktor Brzyski, Krystian Bartków, Jakub Kolarczyk, Krystian Kałka, Daniel Miszczyński drużynowo zajęli VIII miejsce.

04.10.2017r odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dla dziewcząt i chłopców klas VI i młodsze.
Dziewczęta w składzie:
•    Julia Sapkowska
•    Amelia Wojciechowska
•    Hanna Zwolińska
•    Natalia Begier
•    Alicja Grygiel
•    Magdalena Łuczka
•    Nikola Zagórniak
•    Urszula Macugowska
•    Sandra Zawór
•    Joanna Frączkiewicz
WYBIEGAŁY III MIEJSCE !!!